Přeskočit navigaci.
Jste zde: Úvod > Kniha návštěv

Obec Kotvrdovice, 679 07 Kotvrdovice 198, okr. Blansko

Kniha návštěv

Návštěvní kniha je kniha nebo sešit, kam lze zapsat jakýkoliv vzkaz či připomínku týkající se místa, kde dochází k návštěvě. Více k definici na Wikipédii https://cs.wikipedia.org/…%C3%AD_kniha

K dotazům na fungování obce slouží stránka Dotazy starostovi.

Pravidla pro užívání knihy návštěv na webových stránkách obce Kotvrdovice

1) Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy, nesmí propagovat rasismus a v České republice neregistrované politické strany a hnutí, nesmí podněcovat k náboženské nesnášenlivosti.

2) Příspěvky nesmí obsahovat prokazatelné lži a pomluvy.

3) Každý příspěvek musí být podepsán celým jménem a příjmením přispívatele. V případě kolektivního příspěvku se podepíše za kolektiv minimálně jedna osoba celým jménem a příjmením.

4) Přispívatel uvede také emailovou adresu, ze které je příspěvek odeslán, nebo jiný kontakt, na kterém je možné ověřit totožnost přispívatele.

Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek stažení příspěvku z knihy návštěv. Přispívatel (pokud bude identifikován) bude vyzván, aby svůj příspěvek opravil podle těchto pravidel. Pokud tak neučiní do 7 dnů, bude příspěvek trvale odstraněn.

Návrh na stažení nevhodného příspěvku z knihy návštěv může podat každý člen zastupitelstva obce Kotvrdovice.

O stažení příspěvku bude veden záznam obsahující původní podobu příspěvku a důvody stažení, případně trvalého odstranění příspěvku.  

V Kotvrdovicích 13. dubna 2015 Alois Kunc

Návštěvní kniha je kniha nebo sešit, kam lze zapsat jakýkoliv vzkaz či připomínku týkající se místa, kde dochází k návštěvě. Více k definici na Wikipédii https://cs.wikipedia.org/…%C3%AD_kniha

K dotazům na fungování obce slouží stránka Dotazy starostovi.

Příspěvek se zobrazí po schválení.

Napište libovolné dvojciferné číslo:

Jaroslav Keprt 13:44 10.10.2010 e-mail reagovat

Dobrý den, občas se podívám na komentáře na webu. Nechci reagovat přímo na některé informace, nechci nikoho napadat, kritizovat. Nevzpomínám si, že jsem něco četl nebo nediskutoval, ale to je vedlejší. Vadilo mi, že se vše svezlo na hasičský vůz, hřbitov a Orlovnu i když jsou to témata ožehavá a pro některé dost konkrétní. V obci je mnohem více dalších věcí, které je a bude nutné řešit. Co se týče hřbitova, sám do kostela kostela moc nechodím, ale jsem si vědom, že důstojné místo, kde bude člověk uložen si každý zaslouží. Jezdím do Rakouska za turistikou a vždy když jsem v malé obci a jdeme na procházkách, stavíme se mimo jiné podívat i na hřbitov , nesetkal jsem se s obcí kde nebyl. Jen to možná není tak megalomanské jak v mnoha případech u nás a jak bylo na setkání řečeno i s více možnostmi pohřbívání. Je ovšem nutné posoudit situaci jak se vyvíjí v Jedovnicích, ale máme zde již i občany, kteří v blízkosti nic nemají, tak musíme dát i jim možnost, je to otázka více generací, ne jen té naší a a na konec si o tom mohou rozhodnout i sami třeba v dalším referendu po předložení nových informací.
Já sám titul Ing nepoužívám a vážím si těch co jej nemají a umí pracovat. I na stavební fakultě mi vadilo, že hodně velice schopných průmyslováků a vyučených, kteří dobře znali svoji profesi museli ukončit školu, protože třeba moc dobře neovládali matematiku a fyziku. Obdivuji i takové jaký je pan Martin Kostka, nechci urazit díval jsem se i na stránky Obchodního rejstříku a titul jsem nenašel (já ho v běžném styku i na jednáních nepoužívám), kteří se pustili do stavby, jak je uvedeno Školící středisko KOPLAST s výrobní halou. Vím, co to obnáší a ještě bude z hlediska přípravy, realizace a udržitelnosti, nehledě že dává možnosti zaměstnání některým z nás. Je dobré, že takoví občané hledají pro své bydlení místa v naší obci, Ktvrdovice mají vhodnou polohu i podmínky pro další rozvoj, což je nutné dále podporovat. Ale i to mi bylo některými vytknuto, že zde žádné naplaveniny jak se tomu říká nechtějí, mohou se třeba zamyslet nad tím, co sami mimo kritiku pro obec udělali.
Musím oponovat, že o všem rozhoduje starosta a mi jen přikyvujeme, v určitých věcech dle zákona může rozhodovat sám, to je pravda, ale od toho je starosta, vše se nedá nebo nemusí řešit přes zastupitelstvo. Sám jsem hlasoval i proti svým kolegům nebo se zdržel hlasování. Třeba v případě ČOV jsem nebyl nadšen navrhovaným řešeními, ale po dohodě i s opozicí se v daném termínu o přípravě realizace hned jak bylo v programu nehlasovalo, byla vyžádána stanoviska a příslušné podklady, po zvážení všech okolností, jako zatím nejvhodnější řešení (jak z hlediska financování, realizace i vhodnosti pro občany) bylo pak odsouhlaseno i opozicí a tak to v zastupitelstvu probíhalo dost často v otázkách hlavních investic. Zákony se mnění, podmínky z EU rovněž, není řečeno, že se může šlápnout vedle, vše se vyvíjí a v mnoha věcech může dojít i k jinému stanovisku.
Členové kandidátky OPK mohou převzít rozhodování o obci již v nynějších volbách, nebo se budou na rozhodování podílet, přeji jim mnoho úspěchů v případě jejich rozhodování o dění v obci, nikdy se nedá vyhovět všem a musí se zvolit nějaký kompromis, zastupitelé za OPK budou také kritizováni, ale tak už to v životě chodí a k takové práci to patří. Jestli budu či nebudu v zastupitelstvu je věcí voličů, ale v případě že bude zájem se mnou o dění v obci dále komunikovat vzhledem k mému zaměstnání, tak se tomu nebráním, pracoval jsem pro obec i když jsem v zastupitelstvu ještě nebyl.

Martin Kostka reaguje 22:13 12.10.2010 e-mail

Dobrý večer pane Keprt,
ačkoliv se osobně neznáme,tak Vám děkuji za Vaše uznání.Chtěl bych říci, že s Vámi souhlasím v tom,že titul není zrovna měřítkem úspěchu.Osobně znám mnoho lidí s titulem,kteří jsou opravdu odborníci a jsou na svém místě.Naopak se často také setkávám v praxi s lidmi,kteří titul mají, ale někdy nevím,za co ho dostali.Já mám středoškolské vzdělání(strojní průmyslovku),takže titul opravdu nemám.Obecně řečeno vždy záleží na tom, jaké pracovní podmínky máte vytvořeny,jaký tým schopných lidí máte kolem sebe a jestli máte společný zájem a cíl.Pokud ano, dá se na tom stavět,pokud ne, pak je to velmi obtížné.To platí dle mého názoru nejenom v podnikání, ale i v běžném životě a nebo při řízení obce.Je třeba,aby si lidé, kteří budou ve vedení obce toto uvědomili.Myslím, že to co zaznělo v úvodu předvolebního setkání KDU-ČSL ohledně titulů nebylo (mírně řečeno) vůči lidem, kteří titul nemají zrovna vhodné.
Co se týká dotací,víme oba dva, že to není zrovna jednoduché, ale je nutné vyvinout maximální snahu o jejich získání a přínosů financí do obce.Nejsem si jist, zda tomu tak v minulých čtyřech letech bylo.
Doufám, že se do zastupitelstva dostanou lidé, kteří budou schopni společně Kotvrdovice posunout dále, nejen z hlediska investičních akcí a budování infrastruktury, ale i komunikace mezi občany.Kostka Martin

Zbyněk Vančura reaguje 19:38 13.10.2010

Vážený pane Kostko,
omlouvám se Vám, jestli se Vás dotklo mé úvodní vyjádření týkající se vysokoškolského vzdělání ve vztahu ke kandidátům. Chtěl jsem jen připomenout, že v dnešní džungli zákonů, vládních nařízení, dotací a státních zakázek není VŠ na škodu.
Uvedu Vám příklad: Při výběrovém řízení na realizaci místní komunikace jsme použili metodu „Pugh concept selection“, abychom zabránili zvítězit ve výběrovém řízení uchazeči, který by sice nabídl nejnižší cenu, ale v ostatních parametrech (záruka, reference, dodací doba, technologie) by zaostával. Když nás potom právě takový uchazeč zažaloval, uspěli jsme u ministerstva pro hospodářskou soutěž právě díky tomu, že jsme měli dobře zpracovanou metodiku.

Martin Kostka reaguje 23:28 13.10.2010 e-mail

Vážený pane ing.Vančuro,
nemusíte se mi vůbec omlouvat.Vaše úvodní vyjádření týkající se VŠ vzdělání se mě osobně vůbec nedotklo, ale mohlo se dotknout jiných občanů.VŠ vzdělání určitě není na škodu, ale jak už jsem dříve uvedl, není rozhodujícím faktorem.Příklad, který uvádíte je dnes jeden z běžných postupů.To, že jste uspěli při tomto odvolání díky dobře zpracované metodice je chválihodné, ale mělo by se to stát standartem.Jestli je to v současné době standart nebo není, nedokážu momentálně posoudit z důvodu nedostatku informací.Přeji Vám mnoho úspěchů. Kostka Martin

Zbyněk Vančura 19:05 9.10.2010 reagovat

Jako moderátor pátečního předvolebního setkání kandidátů volební strany KDU-ČSL bych chtěl ještě jednou poděkovat všem spoluobčanům za účast na této akci. Velioe mne potěšilo, že se tolik lidí začalo o dění v obci zajímat. Místy až bouřlivá diskuze prokázala, že lidem v Kotvrdovicích není další osud vesnice lhostejný. Vzdávám tímto hold těm kandidátům KDU-ČSL, kteří dokázali upřímně a otevřeně odpovídat i na témata, která jsou velmi citlivá (například hřbitov nebo Orlovna).
Přeji naší obci, aby v nastávajících volbách získala takové zastupitelstvo, které ji bude zodpovědně a poctivě řídit. Také doufám, že předvolební zájem občanů o veřejné dění potrvá i po volbách.
Zbyněk Vančura

pepa 3 reaguje 10:59 10.10.2010

Vážený pane ING Vančuro
omlouvá se za to že jsem „pouze“ vyučen , ale po pátečním setkání vím, že se zase dělíme na : pracující inteligenci, dělníky a rolníky a dokonce jsem zjistil že zastupitelé pro obec Kotvrdovice mají být jenom s titulem ING
Znáte ten film NEJLEPŠÍ ČLOVĚK kde hraje Vlasata Bubian doporučuji shlédnout VŠEM

Lenka Odehnalová reaguje 11:24 10.10.2010

Dobrý den pane Pepo,
já žádný titul nemám a taky kandiduji. Nikdo netvrdil, že ti co mají VŠ, jsou ti nej a zbytek jsou póvl. Pan Vančura pouze řekl, že je tu předpoklad, že některým věcem-hlavně zákonům- mohou lépe porozumět. Toť vše. A nelze si plést přirozenou inteligenci a moudrost se vzděláním. Protože člověk se vzděláním „pouhé“ ZŠ může mít mnohem větší inteligenci než člověk se třemi VŠ. A já si dovolím tvrdit, že lidé, co jsou se mnou na kandidátce jsou inteligentní všichni, a to i přesto, že nejsou vysokoškolsky vzdělaní. A co se týče mne, nesežrala jsem moudrost světa, ale úplně hloupá taky nejsem. Přeji Vám příjemnou neděli.Lenka Odehnalová

Pepa 2 09:27 9.10.2010 reagovat

Dobrý den všem,
tak jsem se včera zúčastnil předvolebního setkání KDU-ČSL a jsem v šoku!Takhle ovlivňovanou diskusi už jsem dlouho nezažil.Starosta odpovídal jen na co chtěl a když se jim něco nelíbilo, tak vzali lidem slovo a diskusi ukončili a to dokonce i hrubě a nevybíravě.Takže se včera opravdu ukázalo, že zde vládne jeden člověk a ostatní jen přikyvují.Takhle chtějí řídit dál Kotvrdovice? Takový lidé nás doposud vedli a chtějí dál pokračovat?To snad nemyslí ani vážně! Lidi, probuďme se a něco s tím udělejme! Rozhodně nevolím KDU-ČSL !!!

Alan reaguje 10:11 9.10.2010

Souhlasím na plné čáře. To byla síla. Bizardní ukázka demokracie po kotvrdovsku.

pepa 3 reaguje 17:56 9.10.2010

To co proběhlo včera u Surfu to je předvolební setkání ??? Bylo to pouze o dvou lidech a o deseti a půl přikyvovačích kteří si musí číst svá motta a jinak neřeknou vůbec nic .

Pepa 4 reaguje 18:32 9.10.2010

Když byl Pepa ještě mladý,
nevěděl si s ničím rady.
Chlastal pivo, jedl ovar,
byl duševní polotovar.
Na všechny se blbě tlemil
a pak jednou přišel Emil.
Vzal si Pepu pěkně stranou:
„Pepo nemáš na vybranou,
podívej se do zrcadla,
toho špeku, toho sádla.“
Dále dodal tichým hlasem:
„Zaprvé je konec s masem.“
Přidává hned druhou radu:
„Jestli nechceš zůstat vzadu,
jabko, rajče, žitný klíček
toť tvůj nový jídelníček.“
Pepovi jde hlava kolem,
sedí za kuchyňským stolem,
celý dům už dávno chrní,
Pepa zkouší klíčit zrní.
Sedí jako na jehličí,
vyklíčí či nevyklíčí?
Vyklíčilo, Pepa jásá
a rovnou to zrní spásá.
K tomu rajče, sklenku mlíka,
podívejte na Pepíka!
Je to Pepa nebo není,
před očima se nám mění.
Bavit se s ním není hanba,
hlava Havla, tělo Ramba.
Strejda Emil kývá hlavou
a to vše tou zdravou stravou.

KDYŽ BYL PEPA JEŠTĚ MLADÝ (BÁSNIČKA)
Interpret: Jaromír Nohavica

Zbyněk Vančura reaguje 19:15 9.10.2010

Vážení Pepové a Alane. Toto je kniha návštěv a každý slušný návštěvník se podepisuje. Pokud se tedy hodláte ukrývat do anonymity, měli byste si vybrat jiné diskuzní internetovské fórum.
Zbyněk Vančura

Pepa 2 reaguje 20:55 9.10.2010

Vážený pane Vančuro,
to, že se zde nepodepisuji svým příjmením je pouze proto, že bohužel žijeme v nedemokratické obci,což jste občanům mimochodem včera jednoznačně dokázali a kde převládá u některých občanů vůči druhým pomstychtivost,averze a závist.A to se mi vůbec nelíbí.Lidé by měli hledat kompromisy a ne se vzájemně osočovat a urážet.Mimochodem nejsem jediný, kdo se nepodepisuje a to asi o něčem svědčí…

Miroslav Sedlák 19:12 8.10.2010 e-mail reagovat

Dobrý den všem, jelikož jsem autorem těchto www stránek. Je zde zařazen „modul“ pro dotazy na zastupitelstvo. Tak ho využiji na dotaz, jaké obce čerpá dotace. Věřím, že pan starosta odpoví. Ať se zbytečně nevede debata bez podložených informací.

Alois Kunc reaguje 08:54 9.10.2010 e-mail

Do okna Zpravodaj obce jsem vložil článek Přehled získaných dotací. Je zde informace o dotacích v celkové částce přes 13 miliónů Kč. Také jsem se podílel na žádosti o dotaci na opravu Orlovny v celkvé částce 10 miliónů Kč. Tato žádost však nebyla úspěšná, podobně jako další tři žádosti na infrastrukturu, které obec v minulosti překládala.

Laďa 18:54 8.10.2010 e-mail reagovat

Už jsem sice reagovat nechtěl,ale musím.O jakých dotacích se tady vede diskuze?To co Pepa vypsal-něco tady nesedí.Ne?Kde na to přišel?Na www.regionservis určitě ne.A o těch pár korunách bych se asi ani nezmiňoval,i když chápu,že musel někdo z nynějšího zastupitelstva reagovat, že jakési „minidotace“ čerpali.Proto doufám, že se každý rozhodne podle vlastního svědomí a pak nebude nadávat!Zdraví Laďa.A taky se mi stalo, že jsem na OÚ nic nevyřídil.A ne jednou!

Jindřich Kocour 17:12 8.10.2010 reagovat

Dobý den Pepo, když jste tak dobře informován, tak nám tedy prosím řekněte, kolik a na co byly použity dotace z EU za poslední čtyři roky. Děkuji JIndřich Kocour

Pepa reaguje 17:15 8.10.2010

Dobrý den pane Kocour, to je takový problém přijít na úřad a nechat se informovat jaké dotace obec čerpá? Místo toho akorát lžete v tom vašem zpravodaji, že obec nečerpá dotace. A vymlouvat se, že to není na www stránkách je dost chabé, www stránky jsou jen jedním zdrojem informací z mnoha.

Pepa reaguje 17:23 8.10.2010

Na druhou stranu jsem rád, že zde jsou 2 kandidátky. Aspoň to povede k ještě lepšímu stavu v obci.

Jindřich Kocour reaguje 17:31 8.10.2010

Vážený pane Pepo, o jaký zpravodaj se jedná? Prozatím jsem žádný zpravodaj nevydal, tak netrvďte, že lžu. Pokud nechcete čtenářům těchto stránek říci kolik a z čeho čerpala obec dotaci za poslední 4 roky, tak to znamená, že nevíte, nechcete říci nebo lžete i Vy.
Jmenuji se Jindřich Kocour a nestydím se za svůj názor.

Pepa reaguje 17:44 8.10.2010

Zpravodaj to možná nebyl, ale měl ten formát co má obvykle zpravodaj obce. Tedy předvolební program.

http://www.regionservis.cz/…-kotvrdovice Více informací zde o dotacích.

Pepa reaguje 18:01 8.10.2010

BKA-V-30/2006  – 30 000,00

BKA-V-34/2001  – 33 809,00

BKA-V-30(1)/2006  – 12 000,00

BKA-V-27/2004  – 68 636,00

BKA-V-29/2008  – 72 536,00

BKA-V-6(1)/2007  – 22 093,00

BKA-VL-16(1)/2009  – 303 353,00

BKA-VL-16/2009  – 31 328,00

BKA-VL-11(1)/2008  – 105 851,00

BKA-V-6/2007  – 48 000,00

BKA-V-7/2002  – 23 818,00

3177108685  – 90 000,00

3177114856  – 40 000,00

3150601240 neznámá hodnota (*) 2 418 000,00

145/2003-K111  – 6 480,00

2982108211  – 2 034 000,00

3177114857  – 100 000,00

BKA-V-10/2000  – 33 391,00

BKA-V-19/2003  – 35 089,00

BKA-SL-94/2009  – 56 400,00

324(2002)/2003-K111  – 3 008,00

3423  – 197 000,00

Laďa 09:26 8.10.2010 e-mail reagovat

Tak nevím přátelé, jak vás uspokojil starostův list. Já sem se z něho nic podstatného nedozvěděl a jestli bude tohle říkat i večer, tak snad nemá cenu tam ani chodit.Volil jsem ho třikrát a když tady čtu co píše on a paní Chrástecká, mám jasno.S tímto přístupem to nikam nedotáhneme!Laďa

Pepa reaguje 10:20 8.10.2010

Aspoň nelže jak OPK s těma dotacema. Si nejsou ani schopni sehnat informace o dotacích co obec čerpá.

Marie Chrástecká reaguje 10:57 8.10.2010

Ahoj Laďo, kdo nechce, ten nikdy nepochopí:)List nebyl starostův, ale zastupitelů obce, jak ses mohl dočíst. Za další nechápu, proč spojuješ můj názor s jinými lidmi, já obec nevedu a ani se o to nesnažím! Moje názory vyjadřují jen MŮJ pohled na věc a věřím, že se každý setkal s tím, že i v rámci rodiny jsou různé rozdíly v názorech na dané věci. Proto bych nerada, aby si vše tak zjednodušoval. Jinak ti přeji, ať to daleko dotáhneš.Pěkný den.

Alan reaguje 12:49 8.10.2010

Konečně se ozval Pepa! Škoda, že s náma průběžně nediskutoval. Určitě bysme se něco zajímavého dozvěděli. Já jsem se poohlížel po stránkách okolních obcí a ohledně dotací tam byly velice zajímavý částky. Když se dají sehnat peníze jinde (myslím pořádný peníze, ne drobné), proč ne u nás? Otázka ale teď je, jestli vlastně teďka Kotvrdovice potřebují peníze z dotací, když mají prý teď takový balík. A kdo vlastně ty peníze sehnal? Ví to někdo?

Pepa reaguje 13:13 8.10.2010

Alan

Nebylo o čem. Stačí se podívat do Jedovnic. Jak to tam vypadá, silnice tak pro tanky a u nás je jediný tankodrom na překopané silnici u pana Burdy.

Alan reaguje 16:53 8.10.2010

Pepo, teď musím s paní Chrásteckou souhlasit (aspoň v něčem) – kdo nechce, nepochopí. Když ty informace tady … Jestli jsou informace na OÚ, pak třeba já nemám šanci (teda neměl jsem, teď máme super stránky) něco vědět, protože tam už nechodím (byl jsem tam kdysi 2 x v úředních hodinách starosty a neměl jsem štěstí – nebyl tam). Jinak silnice a cesty jsou super, to je fakt.

Dana Kolmačková 13:50 6.10.2010 e-mail reagovat

pokračování předešlé zprávy- omlouvám se:chci říct, že pokud budeme jednat z pozice strachu a vlastního ega, nedomluvíme se nikdy. Konec filozofování. Opravte si prosím na stránkách obce jméno vaší rodačky Dr. Tomášové – ne Tomáškové. Děkuji a přeji vám všem zúčastněným radost z vaší práce pro ostatní a hodně lásky -není to fráze, ale podstata našeho bytí tady. Potom tu nebudeme mít tolik nedorozumění vzniklých na základě strachu převlečeného za různé emoce a silná slova. Dana:)

Dana Kolmačková 13:44 6.10.2010 e-mail reagovat

Dobrý den, nebudu se vměšovat do diskuse kolem obce, nemám na to právo. Je to zajímavé čtení a bohužel to potvrzuje moji zkušenost z vedení kolektivu lidí, že někdy komunikace uvázne na mrtvém bodě a každá strana to vidí ze svého pohledu a určitě má právi cítit, že pravda je na její straně a kdo to může zhodnotit objektivně? Často to ukáže až čas. Proto je důležité komunikovat – nejen na veřejnosti ale i doma, v práci, protože bez komunikace není možné najít kompromis a možnost nějaké domluvy. To je moje osobní zkušenost z práce i rodiny. V poslední době dochází k těmto střetům, vidím to ve svém okolí všude, mění se energie planety Země a samozřejmě to má vliv i naše jednání a emoce, dochází ke změnám nás samotných a jen chci říct, že

Martin Kostka 14:04 3.10.2010 e-mail reagovat

Vážený pane starosto,
děkuji Vám za Vaši reakci na můj příspěvek do této diskuse a velmi stručnou informaci ohledně získaných dotací do obce.Se zájmem si od Vás rád vyslechnu podrobné informace a jistě nebudu sám.
Kostka Martin

Další příspěvky: Předchozí 1 2 3 27 28 29 30 31 Následující

Kontaktní informace

Obec Kotvrdovice
679 07 Kotvrdovice 198
okr. Blansko

Tel, fax: 516 442 237
info@kotvrdovice.cz

IČ: 00637327

Úřední hodiny
Pondělí 14:30 - 17:00 (starosta) tel. 607 180 634                                                                                             9:00 - 12:00 (místostarosta)

Úterý 8:00 - 11:00

Středa 15:00 - 17:00

Z fotogalerie
Náhled fotografie

Fotografie z galerie: Obec Kotvrdovice - cyklostezka

virtualni-prochazka

Hlášení rozhlasu

15. 5. 2019

Hlášení dne 15. května

17.5. 2019 přerušení dodávky el energie Nová Čtvrt 11:30-13:30 hodin

18.5.2019 drůbežárna Prace -prodej kuřic od 10:30 hodin

18.5.2019 Memorial Aleše Kosíka od 9:00 na hřišti u Orlovny

22.5.2019 sběr a svoz nebezpečného odpadu 17:00 hodin u jednoty

Vypsat všechna hlášení »

Společenská rubrika
Aktualizace na webu
20. 5.

Vložen nový dokument na Úřední desku: Pozvánka na jednání ZO 27.5.2019.

15. 5.

Nové hlášení ze dne: 15. května.

pasek-detska-skupina

pasek-zs-ms

pasek-knihovna

pasek-spoz

pasek-klub-ceskych-turistu

pasek-letiste

pasek-sdh-hasici

pasek-divadlo-srdcem

pasek-futsal

pasek-fc-rakovec-kotvrdovice

pasek-fotbalistky

pasek-cestujeme

czechpoint