Přeskočit navigaci.
Jste zde: Úvod > Kniha návštěv

Obec Kotvrdovice, 679 07 Kotvrdovice 198, okr. Blansko

Kniha návštěv

Návštěvní kniha je kniha nebo sešit, kam lze zapsat jakýkoliv vzkaz či připomínku týkající se místa, kde dochází k návštěvě. Více k definici na Wikipédii https://cs.wikipedia.org/…%C3%AD_kniha

K dotazům na fungování obce slouží stránka Dotazy starostovi.

Pravidla pro užívání knihy návštěv na webových stránkách obce Kotvrdovice

1) Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy, nesmí propagovat rasismus a v České republice neregistrované politické strany a hnutí, nesmí podněcovat k náboženské nesnášenlivosti.

2) Příspěvky nesmí obsahovat prokazatelné lži a pomluvy.

3) Každý příspěvek musí být podepsán celým jménem a příjmením přispívatele. V případě kolektivního příspěvku se podepíše za kolektiv minimálně jedna osoba celým jménem a příjmením.

4) Přispívatel uvede také emailovou adresu, ze které je příspěvek odeslán, nebo jiný kontakt, na kterém je možné ověřit totožnost přispívatele.

Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek stažení příspěvku z knihy návštěv. Přispívatel (pokud bude identifikován) bude vyzván, aby svůj příspěvek opravil podle těchto pravidel. Pokud tak neučiní do 7 dnů, bude příspěvek trvale odstraněn.

Návrh na stažení nevhodného příspěvku z knihy návštěv může podat každý člen zastupitelstva obce Kotvrdovice.

O stažení příspěvku bude veden záznam obsahující původní podobu příspěvku a důvody stažení, případně trvalého odstranění příspěvku.  

V Kotvrdovicích 13. dubna 2015 Alois Kunc

Návštěvní kniha je kniha nebo sešit, kam lze zapsat jakýkoliv vzkaz či připomínku týkající se místa, kde dochází k návštěvě. Více k definici na Wikipédii https://cs.wikipedia.org/…%C3%AD_kniha

K dotazům na fungování obce slouží stránka Dotazy starostovi.

Příspěvek se zobrazí po schválení.

Napište libovolné dvojciferné číslo:

Jiří Burda 20:02 30.12.2012 e-mail reagovat

Vážení a milí spoluobčané,
přeji Vám jménem svým, jménem zastupitelů OPK i jménem všech příznivců OPK (Občané Pro Kotvrdovice) veselé prožití posledního dne roku 2012, zdraví, štěstí, boží pohodu, osobní spokojenost a radostný pohled na svět ve všech dnech přicházejícího roku 2013. Máme před sebou přípravu zásadního dokumentu pro život u nás, tj. změnu územního plánu obce Kotvrdovice, a mnohá další rozhodnutí. Nečekejme, že je za nás udělá někdo druhý, snažme se každý přispět svou „troškou“. Květinku demokracie opečovávejme a radujme se z ní.
Jiří Burda, zastupitel

Irena Čepová 21:19 6.12.2012 e-mail reagovat

PŘEDVÁNOČNÍ LADĚNÍ

Je druhý prosincový týden, čtvrtek odpoledne. Ke kotvrdovické Orlovně putují děti s kostýmy a kytarami. Hned o půl páté hodině se éterem nesou tóny skladeb v podání kytarového souboru učitele Martina Kováře a nenásilně oslovují všechny přítomné. Veselým krokem přitančí děti z MŠ a 1.třídy ZŠ a prozpěvují si: Zima zima zima všude je veliká… Venku poletují vločky, pěkně vyfukuje, mrzne. Ale uvnitř zní koledy i dětské písničky v podání malých sólistů v klavírních a kytarových úpravách, děti ukazují, co všechno už umí. V očích mají světýlka a užívají si pozornosti publika. Vánočního ducha mezi všechny přítomné vnáší vystoupení školáků, kteří představují taneční pásmo na motivy lidových koled s názvem " Na nebesích nad Betlémem" a zpěv koled v podání žáků hudební nauky. Zpestřením v programu žáků Soukromé základní umělecké školy v Blansku s pobočkou v Kotvrdovicích je malá ukázka hry na housle v podání zde vyučující paní učitelky „Hvězda“ vyšla na nebi a posvítila všem na cestu z Orlovny – tancem program zakončili opět mladí tanečníci, kterým patří velká pochvala. A nejenom jim – děti, ať už malé, větší nebo ty největší, dnes mohou být pyšné, protože jejich výkony byly hodny potlesku, dárečku od Mikuláše a spokojených pohledů jejich rodičů. Díky skvělé atmosféře v sále a milému publiku si zaslouží velikánskou pochvalu nejen oni, ale i jejich učitelé- pan učitel Martin Kovář, který celý program provázel slovem, učitelé Dagmar a Martin Grobárovi, a jestli i paní učitelka z tanečního oddělení, to musejí posoudit jiní. Pravda je, že se jí dnes bude dobře usínat, protože šikovné děti v Kotvrdovicích nezklamaly a dobří lidé ještě existují…

Díky všem, kdo jste si našli chvíli a přišli nasát krásnou předvánoční atmosféru a díky Vám všem, komu není lhostejný kulturní a duchovní rozvoj našich – Vašich dětí. Ono opravdu platí, že co do nich vložíme, to také jednou sklidíme…

Irena Čepová

Lubomír Straka 19:39 5.12.2012 e-mail reagovat

Věřím Martine, že jste to myslel s organizací Mikuláše dobře, ale dopadlo to tak, že děti seděli celý večer doma a nikdo k nám po mnoha letech nepřišel. Pro mne bylo tedy veselejší otevírat 5× za večer.....zbytek pochopíte až budete mít vlastní děti.

Martin Kovář reaguje 00:20 6.12.2012 e-mail

Nebylo nic jednoduššího než zvednout telefon nebo napsat e-mail, tak jak to naštěstí udělala spousta lidí (uznávám, že kvůli práci jsem často na telefonu nezastižitelný, ale na emaily pravidelně odpovídám). Opravdu není v mé moci znát všechny děti a domy ve kterých bydlí na celé vsi a zvonit dům od domu. Ostatně stejně kromě nás chodily další skupiny, tak jako každý rok, že se k vám ani jiná nezastavila, to vážně nemůžu ovlivnit.

Aleš a Iva Zouharovi reaguje 18:30 9.12.2012 e-mail

Velice oceňujeme nápad na nový přístup k Mikuláši v Kotvrdovicích. Po jednoduché mejlové domluvě s „Mikulášem“ naše kluky navštívil Mikuláš s andělem a čerty v perfektních kostýmech. Něco úplně jiného než čekat jestli vůbec někdo přijde anebo po návštěvě třetího „Mikuáše“ slyšet od dětí, že toto nebyl pravý Mikuláš, že to byly převlečené děti ze školy. Takový Mikuláš jako letos měli naši kluci byl SUPER!!! Velice děkujeme za tento perfektní nápad i za jeho výborné zrealizování všem, kteří se na něm podíleli.

Jana Kupková 18:55 30.11.2012 e-mail reagovat

Kdyby Fantomas byl na besedě se starostem tuto středu, tak by věděl, že žádný zákaz chodit na Mikuláše neexistuje. Pouze se pan Kovář nabídl rodičům dětí, že by děti mohl navštívit jako Mikuláš někdo již základní školou nepovinný, což si myslím, že je dobrý nápad.

Zita Doleželová reaguje 19:23 30.11.2012

Dobrý den, také by se Fantomas mohl trochu polepšit v psaném projevu, aby ostatní pochopili, co chtěl vlastně říci. Návštěvníci, mrkněte do sekce „dotazy zastupitelům“ – ten vzkaz tedy stojí za vidění…

Martin Kovář reaguje 23:22 30.11.2012 e-mail

Pro dobrotu na žebrotu – přesně jak jsem čekal, každý dobrý skutek budiž po zásluze potrestán, nebo alespoň řádně peprně okomentován (tentokrát dokonce ještě před zásluhou) :)
Předně – nikdo nikomu nezakazuje na Mikuláše chodit, tuplem ne pan starosta, který s tím nemá absolutně nic společného.
Rodiče byli vyzváni, ať „mikulášování“ svých mladších ratolestí ZVÁŽÍ, vzhledem k tomu, jakou úroveň to v posledních letech mělo. Mně osobně nepříjde adekvátní a pro děti pochopitelné, když vás za večer navštíví 5 Mikulášů, ve kterých ještě děti poznají svoje spolužáky, nedivil bych se, kdyby byli někdy i mladší, než navštívené děti. My chceme pro děti zajistit návštěvu toho opravdového Mikuláše a vrátit tak této krásné tradici úroveň, kterou si podle nás zaslouží.

Antonín Kunc reaguje 21:51 1.12.2012

K oznámení Fantomase v Dotazech zastupitelům: Fantomasi, prozraď svou identitu a obhajuj svoje přesvědčení veřejně. Tak to normálně chodí mezi rovnými lidmi. Ty se fakt stydíš podepsat? Nebo máš nějaký jiný problém?

Jana Kostková 11:13 26.11.2012 e-mail reagovat

Vážení rodiče,
v příspěvku níže jsem se dočetla, že k žádnému obtěžování dětí nedošlo!? O „údajném“ člověku obtěžujícím děti se můžete dočíst mj. i zde:
http://blanensky.denik.cz/…0121123.html

Lenka odehnalová reaguje 17:02 27.11.2012

Dobrý den, ano p.Kostková, já ten článek taky četla a musím říct, že z toho taky nejsem moudrá, informace si protiřečí, ale stále si myslím, že není potřeba panikařit a vyvolávat hysterii, ale současně to nebrat na lehkou váhu. Teď, za 14 dní, za rok. Toto riziko je stále aktuální, něco se může stát kdykoli, nejen v tuto chvíli.
A dětem je nutné stále připomínat chování, které eliminuje toto riziko. Ale 100% jistotu nemáte nikdy a neustále jim být na blízku, taky není možné.
Nechci to celé zlehčovat, jen si prostě myslím, že bychom se všichni měli trochu uklidnit.
S pozdravem
Lenka Odehnalová

Martin Kostka reaguje 23:11 27.11.2012 e-mail

Dobrý večer, pí.Odehnalová,ano určitě se může stát kdykoliv cokoliv, ale je nutné tomu předcházet, protože až se něco stane,tak je pozdě! Nikdo tady nevyvolává nějakou paniku nebo hysterii.Pouze jsem upozornil na situaci, která je a bohužel se to tady v Kotvrdovicích oproti ostatním obcím pouze zlehčuje a dokonce se to označuje za poplaašnou zprávu a mylnou informaci.Už mě to tady připadá, že Kotvrdovice jsou nejen v aktuální informovanosti někde mimo realitu.
Jinak všem přeji hodně klidu a pohody.
S pozdravem Martin Kostka

Jana Kupková reaguje 14:54 28.11.2012 e-mail

Dobrý den všem diskutujícím,
článek v novinách cituje i stanovisko policie ČR, tudíž předpokládám, že informace o „úchylech“ je pravdivá. Nemyslím si, že tady někdo šíří paniku nebo hysterii, jen byli rodiče upozorněni na možné riziko. Samozřejmě, že se taková věc může stát kdykoliv a kdekoliv, ale přece jen by se mělo udělat vše možné a co nejrychleji pro maximální ochranu dětí. Na pondělní „rodičovské“ schůzce ve škole, která byla svolána na základě dopisu pana Kostky se toto řešilo. Bohužel, jak píše pan Kostka, hned první věc, kterou jsem se po příchodu do školy dozvěděla, byla ta, že tato informace není pravdivá a nikdo v okolních obcích a ani na policii nic o nějakém možném riziku neví. Z celé shůze jsem měla pocit, že se naplnilo heslo: Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. A bohužel tento pocit u mě nadále přetrvává…

Alois Kunc reaguje 16:10 28.11.2012

Dobrý den, přikládám oficiální stanovisko policie a první odpověď ze dne 15. 11. 2012.

Původní zpráva:

Od: „POLICIE ČR – PIS Blansko-Vyškov“ <policieblansko@seznam.cz>

Datum: 28.11.2012 08:40
Předmět: Upozornění pro děti a rodiče

Vážený pane řediteli, paní ředitelko,

blanenští policisté v současné době prověřují dva případy, kdy nám rodiče oznámili, že jejich dítě měl lákat neznámý muž do auta. Oba případy v současné době prověřujeme. Dosud však nedošlo ke spáchání žádné trestné činnosti. Přesto Vám v příloze zasílám rady, které můžete předat dětem a rodičům. Zároveň bych Vás požádala, abyste tyto informace prezentovali citlivě s ohledem, že poznatky zatím nebyly potvrzeny.

Pokud budete informováni ze strany dětí nebo rodičů o tom, že se do podobné situace, kdy je někdo neznámý oslovil a lákal do auta, kontaktujte, prosím policii na linku 158. Pomohou nám zejména informace ohledně popisu osoby, vozidla, registrační značky a podobně.

Děkuji za spolupráci

por. Mgr. Iva Šebková
tisková mluvčí
Policie ČR – Krajské ředitelství Jihomoravského kraje
Preventivně informační skupina Blansko-Vyškov

Na můj první dotaz jsem obdržel 15. 11. 2012 tuto odpověď:
Dobrý den,
takou informaci prozatím na OO PČR Blansko nemáme. Nicméně není vhodné brát
takovou informaci na lehkou váhu, a proto provedeme ve věci vhodná opatření.
s pozdravem
npor. Marek Vymazal
zástupce vedoucího OO PČR Blansko

seznam.cz reaguje 11:56 7.12.2012

Pokud věříme všemu, co se napíše, tak přikládám svůj odkaz dnešního dne: http://www.novinky.cz/…rodicum.html

Prosím nebuďme paranoidní, ať máme psychicky zdravější děti, než jak píše článek, angličané.
Už minimálně 40 let si děti v naši vlasti říkají, že je chce unést na orgány do Německa na Moravě černá volha, v Praze zelená 1203… My je v tom můžeme utvrzovat, všude je obklopit kamerami, nepouštět je za hranice našeho pozemku, zakázat jim otevírat dveře, bavit se s kýmkoli cizím… anebo je vychováme tradičněji, jak předpokládám, byla vychována většina z nás

Jana Kupková reaguje 18:45 7.12.2012 e-mail

Nevím, proč píše pán anonymně, ale budiž. Článek jsem si přečetla a myslím, že autor neměl na mysli to, abychom děti nevarovali před nebezpečím, které představují pedofilové a další narušení jedinci. Chtěl tím říct, že už děti nepouštíme samotné ven s ostatními dětmi, nedovolíme jim koupat se v rybníku, nenecháme je lézt na stromy a zkoušet si v životě nové věci samy. Myslím, že nikdo není paranoidní, vždyť sama policie rozesílá do škol dopis, kde upozorňuji na možný výskyt „podezřelých“ osob. Paranoia je něco docela jiného.

Lenka Odehnalová 16:57 23.11.2012 reagovat

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE
V tomto týdnu se měl neznámý muž snažit vtáhnout dítě do auta a to v Ostrově u Macochy. Paní ředitelka Hybášková zkontaktovala policii ČR, aby si tuto informaci ověřila,popř.zjistila bližší informace. A dle sdělení policie Vám oznamuji, že k žádnému napadení dítěte NEDOŠLO. I informace o tom, že se v okolí pohybuje muž a láká děti do auta, jsou mylné.
Nicméně děti byly poučeny ve škole i doma, protože opatrnosti není nikdy nazbyt.

Martin Kostka 19:50 10.11.2012 e-mail reagovat

Vážení rodiče,
na základě informací občanů z okolních obcí bych vás rád upozornil, že se v obcích okresu Blansko a Vyškov pohybuje neznámý muž a láká děti do svého auta.Údajně byl minulý týden viděn v Nivě,Vysočanech a okolí.Jezdí v bílém a pravděpodobně červeném autě.
Dávejte proto pozor na své děti!

Zita Doleželová 13:41 3.11.2012 reagovat

Dobrý den, 16. 11. 2012 je uzávěrka posledního letošního čísla zpravodaje. Svoje příspěvky můžete posílat na adresy zpravodaj@kotvrdovice.cz nebo info@kotvrdovice.cz.

Mirka 23:20 7.10.2012 e-mail reagovat

Dobrý den, hluboké kořeny mám ve vaší krásné vesničce. Bydlím v Čechách u Poděbrad a rádi s manželem projíždíme krásným kajem Moravského krasu.
Chválím zastupitele a hluboce smekám před jejich záslužnou prací – je vidět na každém kroku.
Nyní poslouchám krásné tóny písní Evy a Vaška a je mi smutno, že si vše již nemůže prohlédnout moje maminka, která tak ráda jezdila domů k Vám…
Srdečně zdravím Kotvrdovické občany a přeji vše jen to dobré. Mirka Zajíčková

Marta 22:26 7.10.2012 reagovat

Dobrý den, musím pochválit, nová stezka se velmi povedla, je zajímavá a pro starší občany pěkná vzpomínka. Chtěla bych se zeptat, jestli někde najdu mapku a fotografie jednotlivých zastavení. Děkuji předem

deedee reaguje 21:46 11.10.2012

ano v horním obchodě mapky jsou

Alois Kunc reaguje 10:35 12.10.2012

Dobrý den, těší mě váš ohlas. Mapka NS bude v nejbližších dnech vložena na
obecní stránky pod odkazem O Kotvrdovicích. Propagační leták si můžete
vyzvednout v obou místních obchodech, v knihovně, na OÚ a v Bufíku, u
kterého NS začíná. Fotografie jednotlivých zastavení plánujeme vložit do
Fotogalerie, ovšem text jednotlivých tabulích není v plánu prezentovat na
internetu, aby tak zájemci vyrazili za těmito informaceni do přírody.

Další příspěvky: Předchozí 1 2 3 18 19 20 21 22 29 30 31 Následující

Kontaktní informace

Obec Kotvrdovice
679 07 Kotvrdovice 198
okr. Blansko

Tel, fax: 516 442 237
info@kotvrdovice.cz

IČ: 00637327

Úřední hodiny
Pondělí 14:30 - 17:00 (starosta) tel. 607 180 634                                                                                             9:00 - 12:00 (místostarosta)

Úterý 8:00 - 11:00

Středa 15:00 - 17:00

Z fotogalerie
Náhled fotografie

Fotografie z galerie: Obec Kotvrdovice - cyklostezka

virtualni-prochazka

Hlášení rozhlasu

25. 3. 2019

Hlášení dne 25.března

Zápis do 1. ročníku ZŠ - 2. 4. 2019 od 12:15 hod

Přednáška o Titanicu - 26. 3. od 17:30 hod v Orlovně

Sběr železného odpadu - 30. 3. 2019

Drůbežárna Prace -26. 3. od 10:30 hod

Vypsat všechna hlášení »

Společenská rubrika
Aktualizace na webu
16. 4.

Vloženo nové usnesení Usnesení ze zasedání ZO 8. 4. 2019.

16. 4.

Vložen nový dokument na Úřední desku: Záměr obce.

pasek-detska-skupina

pasek-zs-ms

pasek-knihovna

pasek-spoz

pasek-klub-ceskych-turistu

pasek-letiste

pasek-sdh-hasici

pasek-divadlo-srdcem

pasek-futsal

pasek-fc-rakovec-kotvrdovice

pasek-fotbalistky

pasek-cestujeme

czechpoint