Přeskočit navigaci.
Jste zde: Úvod > Kniha návštěv

Obec Kotvrdovice, 679 07 Kotvrdovice 198, okr. Blansko

Kniha návštěv

Návštěvní kniha je kniha nebo sešit, kam lze zapsat jakýkoliv vzkaz či připomínku týkající se místa, kde dochází k návštěvě. Více k definici na Wikipédii https://cs.wikipedia.org/…%C3%AD_kniha

K dotazům na fungování obce slouží stránka Dotazy starostovi.

Pravidla pro užívání knihy návštěv na webových stránkách obce Kotvrdovice

1) Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy, nesmí propagovat rasismus a v České republice neregistrované politické strany a hnutí, nesmí podněcovat k náboženské nesnášenlivosti.

2) Příspěvky nesmí obsahovat prokazatelné lži a pomluvy.

3) Každý příspěvek musí být podepsán celým jménem a příjmením přispívatele. V případě kolektivního příspěvku se podepíše za kolektiv minimálně jedna osoba celým jménem a příjmením.

4) Přispívatel uvede také emailovou adresu, ze které je příspěvek odeslán, nebo jiný kontakt, na kterém je možné ověřit totožnost přispívatele.

Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek stažení příspěvku z knihy návštěv. Přispívatel (pokud bude identifikován) bude vyzván, aby svůj příspěvek opravil podle těchto pravidel. Pokud tak neučiní do 7 dnů, bude příspěvek trvale odstraněn.

Návrh na stažení nevhodného příspěvku z knihy návštěv může podat každý člen zastupitelstva obce Kotvrdovice.

O stažení příspěvku bude veden záznam obsahující původní podobu příspěvku a důvody stažení, případně trvalého odstranění příspěvku.  

V Kotvrdovicích 13. dubna 2015 Alois Kunc

Návštěvní kniha je kniha nebo sešit, kam lze zapsat jakýkoliv vzkaz či připomínku týkající se místa, kde dochází k návštěvě. Více k definici na Wikipédii https://cs.wikipedia.org/…%C3%AD_kniha

K dotazům na fungování obce slouží stránka Dotazy starostovi.

Příspěvek se zobrazí po schválení.

Napište libovolné dvojciferné číslo:

Orli BeF Kotvrdovice 07:52 12.12.2013 e-mail reagovat

Zveme všechny fanoušky na poslední futsalové utkání za rok 2013.Naše zápasy mají největší návštěvnost v Krajském přeboru,a proto jako poděkování za podporu jsme pro vás připravili pivo za 10Kč
Děkujeme a přijďte nám pomoci v boji o nejvyšší příčky
Orli BeF Kotvrdovice

13.12.2013 Kotvrdovice -Technika Brno
SH Jedovnice 20:00
http://www.orelkotvrdovice.banda.cz/

Orli Bef Kotvrdovice reaguje 13:19 14.12.2013 e-mail

Orli Bef Kotvrdovice- Technika Brno

7:1 (3:0)

Michal Senk 13:02 28.11.2013 reagovat

Pane starosto,
nechápu proc kdyz jsem psal komentář na obecni stránky adresovany panu Burdovi,proc me na nej odpovidate do osobni emailové schranky?
Presne tohle je ten zpusob vasi komunikace s obcany.

Michal Senk

Alois Kunc reaguje 13:15 28.11.2013

Michale, pokud jsi mi již dřive dal svuj mail, tak jsem si dovolil Ti něco soukromně napsat, nikoliv „odpovídat“.
Pokud si nepřeješ, abych Ti psal na osobní emailovou schránku, tak to respektuji a vymažu si ji.
Alois Kunc

Libor Kocman reaguje 16:18 28.11.2013 e-mail

Pane Šenku,

můj osobní názor je ten, že v dnešní době můžete být rád, že s Vámi někdo se zastupitelstva vůbec komunikuje. To svědčí minimálně o tom, že Vámi většinově zvolený zastupitel má snahu komunikovat a za svými názory a činy si stojí a je schopen je i veřejně obhájit.
Zkuste se mrknout na stránky okolních obcí (Jedovnice, Krasová, Senetářov)o městech ani nemluvím, jestli mají občané možnost veřejně projevit na webu obce svůj názor. Nemají, z jednoho prostého důvodu. Všechny tyhle veřejné diskuze se postupem času stali, místo řešením věcných argumentů pouze prostorem pro řízenou provokaci.

Kocman Libor

Eduard Grym 19:36 25.11.2013 e-mail reagovat

Omlouvám se všem čtenářům, že otázku pro pana starosty neuveřejňuji v patřičné rubrice Dotazy starostovi. Tam mi pan starosta na dotazy neodpovídá, proto se tam ani nemohou zobrazit.

Pane starosto,

po přečtení Vašeho dodatku z 11. 11. 2013 v rubrice Dotazy starostovi jsem usoudil, že připouštíte to, co zde již měsíc řešíme, že zastupitelstvo obce hlasovalo na základě Vašich nepodložených názorů, které nejsou zaznamenány v zápisu o jednání. Když jste prohlásil, že nejdou oddělit skupiny poplatníků, domorodci a chalupáři. Dovolím si poznámku. Podle mě tohle mylné prohlášení je seznámení obecního zastupitelstva se stavem věci, ne názor.
Je třeba si položit otázku, bylo všechno v pořádku na zasedání zastupitelstva obce 25. 9. 2013, které projednávalo novelizaci obecní vyhlášky 2/2013, co se týče přístupu zastupitelstva obce ke správným a podloženým informacím a následné hlasování?
Otázkou také zůstává zápis z jednání zastupitelstva obce, kdy rozhodující informace na základě kterých zastupitelstvo obce hlasuje, tam nejsou.

Obdržel jsem od Vás sice soukromí mail, nebudu ho zveřejňovat ani komentovat. Jen stačí taková ukázka, když jste v něm nazval celou tuto záležitost „mím problémem”. Myslím si, že můj problém to není.

Eduard Grym

Alois Kunc reaguje 20:24 25.11.2013

Pane Gryme, napsal jste „Je třeba si položit otázku“. Pokuste se odpovědět si sám.
Alois Kunc

Eduard Grym reaguje 16:47 28.11.2013 e-mail

Pane starosto,

pokusil jsem se odpovědět, ale nevím si rady. Pomožte mně prosím.

Odpovězte mně na otázku:

Bylo všechno v pořádku na zasedání zastupitelstva obce 25. 9. 2013, které projednávalo novelizaci obecní vyhlášky 2/2013, co se týče přístupu zastupitelstva obce ke správným a podloženým informacím a následné hlasování?

Dovolím si na Vás ještě jednu otázku:

Kolika nemovitostí by se týkalo osvobození od poplatku z odvozu TKO v případě, že by došlo v tomto směru ke změně obecní vyhlášky 2/2012?

Eduard Grym

Alois Kunc reaguje 17:17 28.11.2013

Pane Gryme, na první otázku Vám odpovím ano, na druhou se musím podívat do předpisu poplatků, abych byl přesný.
Alois Kunc

Eduard Grym reaguje 20:22 2.12.2013 e-mail

Pane starosto,

připomínám, že jste mně neodpověděl na mou druhou otázku a na první jste odpověděl tak, jak jsem očekával a jinak odpovědět z Vaší pozice starosty nešlo.

Eduard Grym

Alois Kunc reaguje 10:47 3.12.2013

Děkuji za připomenutí pane Gryme.
Nemohu předjímat, jak by byla vyhláška změněna.
Uvedu jen, že v obci je 30 obytných domů, které nejsou trvale obydlené. Z toho 7 majitelů těchto domů je z Kotvrdovic.
Alois Kunc

Martin Kovář 00:08 25.11.2013 e-mail reagovat

Vážení sousedé, rodičové, drazí přátelé,
tak jako v loňském roce můžete i letos pozvat k sobě domů ‚opravdového‘ Mikuláše s anděly i čerty. Moc rádi vás přijdou navštívit a potěšit všechny hodné děti. Stačí se ozvat na tel. 725391707 nebo ještě lépe na mail kovarmat@seznam.cz
Předesílám, že nikterak nezakazujeme nikomu, aby na Mikuláše chodil. Zvažte však prosím účast zejména mladších dětí a dopad na krásu této tradice, když u vás za večer proletí domovními dveřmi 10 Mikulášů.
Martin Kovář

JAROSLAV GOTTVALD 01:05 21.11.2013 reagovat

Dobry den
Chtel bych se zeptat kdo financuje cestu a pripojovaci site k clenovi obecniho zastupitelstva ing.Jaroslavu Keprtovi a proc se vubec realizuje?

Alois Kunc reaguje 05:28 21.11.2013

Pane Gottvalde
Na uvedené obecní cestě se provádí úpravy, které umožní příjezd techniky ke stavebnímu pozemku. Náklady hradí obec.
Inženýrské sítě se projekčně připravují v souladu s usnesením zastupitelstva obce.
Kdybyste se nevzdal mandátu, mohl jste o těchto věcech vědět víc a také o nich rozhodovat.
Kunc Alois

jaroslav gottvald reaguje 23:10 22.11.2013

Dobry vecer
I kdybych se mandatu nevzdal stejne by se nic nezmenilo.
dekuji za odpoved

Jiří Burda reaguje 15:08 27.11.2013 e-mail

Dobrý den všem,

  1. pane starosto, prosím (opakovaně) nepodsouvejte svými vyjádřeními nesprávný popis situace. Zastupitelé obce Kotvrdovice (např. za OPK) nebyli informováni o úpravách obecní cesty na náklady obce k stavebnímu pozemku syna člena zastupitelstva za KDU-ČSL ing. Jaroslava Keprta, proto je nepravdivá a zavádějící Vaše věta, že kdyby se Jaroslav Gottvald nevzdal mandátu, mohl by o těchto věcech vědět víc (NEMOHL) a také o nich rozhodovat (O TOMTO SE V ZASTUPITELSTVU NEROZHODOVALO). Jediná pravdivá věta je o inženýrských sítích. Projekt neznamená, že inženýrské sítě bude hradit obec.
  2. Radku, máš (bohužel v tomto případě) pravdu, jde o BONUS za … Na jiné obecní cestě stavebníci takové štěstí neměli.

JB, zastupitel za OPK, člen KDU-ČSL, tel.: 602 726 246

Alois Kunc reaguje 15:30 27.11.2013

K reakci Ing. Burdy se nebudu vyjadřovat, abych ušetřil pisatele dalších nepřesností. Dám přednost ústní komunikaci.
Alois Kunc

Jiří Burda reaguje 16:23 27.11.2013 e-mail

Dobrý den,
pane starosto, prosím nešetřete mě (jsem dospělý a vydržím to), vyjádřete se a objasněte čtenářům, jakých jsem se a nebo jakých dalších nepřesností bych se dopustil. Není mnoho horších situací, kdy se tajemně naznačí a nevysvětlí…
Kniha návštěv slouží pro vyjádření názorů, a dává možnosti odpovědí na tyto názory v písemné podobě. JB

Michal Senk reaguje 10:03 28.11.2013

Dobry den pane Burdo, prece vam musi byt jasne,ze pan starosta s vami radeji bude resit veci mezi čtyřma ocima aby si obhajil tu svoji ne pravdu a tuhle nepravdu přece nebude prezentovat verejnosti.

Alois Kunc reaguje 11:40 28.11.2013

Včera na zastupitelstvu jsem Ing. Burdovi vysvětlil, jak funguje správa obce a také to, že jím uváděná „jiná obecní cesta“ není cesta, ale orná půda.
Dnes jsem odstranil odkaz na youto.be/awxuSIF1HPs a po osobní návštěvě a se souhlasem Radka Ševčíka i jeho reakci.
Alois Kunc

Michal Válek 07:39 12.11.2013 e-mail reagovat

Dobrý den,
Chci se zeptat pane starosto proč nejsou zveřejňovány pozvánky na futsalové zápasy týmu Orli BeF Kotvrdovice.Reprezentujeme vesnici a myslím si,že docela obstojně.Na náš poslední domácí záas přišlo 70 diváků a může jich být i víc.Spousta lidí se mě ma to ptá proč neprezentujeme na obecních stránkách.Neumím na to odpovědět,protože ode mě e-mail vždy odejde,tak nevím kde je chyba.
Děkuji za odpověď

Alois Kunc reaguje 11:33 12.11.2013

Děkuji za dotaz.
Každá Vámi poslaná pozvánka je vytištěna a vyvěšena ve skříňce u obecního úřadu.
Pokud máte zájem, můžeme přidat odkaz na Vaše stránky.
Alois Kunc

Válek Michal reaguje 22:12 12.11.2013 e-mail

Děkuji za odpověď.Kolem obecního úřadu se moc nepohybuji,tak jsem o tom nevěděl.Pokud by nebyl problém vložit odkaz budu rád.
Michal Válek
http://www.orelkotvrdovice.banda.cz/

Eduard Grym 09:53 10.11.2013 e-mail reagovat

Pane starosto,
dostal jsem od Vás doporučení nahlédnout do zápisu o jednání, ale tam bude vše zaznamenáno všeobecnou formou. Vaše konkrétní slova tam nebudou. Proto mně tuto možnost nabízíte a z ní to také dobře před veřejností. Tím ale jste mně neodpověděl na mou otázku.

Eduard Grym

Eduard Grym 20:12 3.11.2013 e-mail reagovat

Zastupitelstvu obce Kotvrdovice

Vážené zastupitelstvo,

dovoluji si Vás znovu upozornit, že na zasedání zastupitelstva obce dne 25. 9. 2013 byla má žádost o novelizaci obecní vyhlášky 2/2012 projednávána na základě nepravdivých informací od pana starosty. Opak jsem doložil v dopisu Vám adresovaném 21. 10. 2013.

Eduard Grym

Alois Kunc reaguje 04:15 4.11.2013

Pane Grym, proč nepřijdete nahlédnou do zápisu z jednání zastupitelstva, když jste se ho osobně nezúčastnil? Vaše příspěvky asi vychází z „nepravdivých informací“.
Kunc Alois

Veronika Průchová 17:12 23.9.2013 e-mail reagovat

Vážení zastupitelé,

touto cestou bych se Vás chtěla zeptat na řešení problému s nedostatkem míst v mateřské škole. Dle Zpravodaje jsem se dozvěděla, že jste na toto téma jednali dne 16.5.2013, pod položkou různé. Je možné příště uvést jako samostatnou položku v pozvánce na jednání zastupitelstva. Myslím si, že je spousta rodičů, která se o toto téma zajímá.

Bohužel od 16.5.2013 se situaci změnila. Dětské skupiny kvůli rozpuštění Sněmovny od ledna nebudou (podrobnosti např. http://ekonomika.idnes.cz/…onomika.aspx?…).

Bude se Obec problémem kapacity v mateřské školce zabývat? Jsou nějaké další možnosti, jak by se dal tento problém řešit?

Děkuji za odpověď.

Veronika Průchová

Alois Kunc reaguje 18:08 23.9.2013

Děkuji za příspěvek.
Problematiku nárůstu dětí do MŠ průběžně řeším jak se členy zastupitelstva, tak se školou.
Zařadím ji jako samostatný bod na jednání zastupitelstva obce v říjnu t.r.
Alois Kunc.

Lenka Bučková reaguje 16:27 24.9.2013 e-mail

Dobrý den,

připojuji se k paní Průchové s dotazem k MŠ.Ráda bych věděla – zda bude dítě při dovršení 3 let přijato v průběhu školního roku, nebo až další školní rok.

Děkuji Bučková

Orli BeF Kotvrdovice 08:56 22.9.2013 reagovat

Orli BeF Kotvrdovice – Remos Oslavany 7 : 6 (4:1)
více zde http://www.orelkotvrdovice.banda.cz/

Další příspěvky: Předchozí 1 2 3 15 16 17 18 19 29 30 31 Následující

Kontaktní informace

Obec Kotvrdovice
679 07 Kotvrdovice 198
okr. Blansko

Tel, fax: 516 442 237
info@kotvrdovice.cz

IČ: 00637327

Úřední hodiny
Pondělí 14:30 - 17:00 (starosta) tel. 607 180 634                                                                                             9:00 - 12:00 (místostarosta)

Úterý 8:00 - 11:00

Středa 15:00 - 17:00

Z fotogalerie
Náhled fotografie

Fotografie z galerie: obec Kotvrdovice

Interiér kaple, foto V. Trmač

virtualni-prochazka

Hlášení rozhlasu

15. 5. 2019

Hlášení dne 15. května

17.5. 2019 přerušení dodávky el energie Nová Čtvrt 11:30-13:30 hodin

18.5.2019 drůbežárna Prace -prodej kuřic od 10:30 hodin

18.5.2019 Memorial Aleše Kosíka od 9:00 na hřišti u Orlovny

22.5.2019 sběr a svoz nebezpečného odpadu 17:00 hodin u jednoty

Vypsat všechna hlášení »

Společenská rubrika
Aktualizace na webu
20. 5.

Vložen nový dokument na Úřední desku: Pozvánka na jednání ZO 27.5.2019.

15. 5.

Nové hlášení ze dne: 15. května.

pasek-detska-skupina

pasek-zs-ms

pasek-knihovna

pasek-spoz

pasek-klub-ceskych-turistu

pasek-letiste

pasek-sdh-hasici

pasek-divadlo-srdcem

pasek-futsal

pasek-fc-rakovec-kotvrdovice

pasek-fotbalistky

pasek-cestujeme

czechpoint