Přeskočit navigaci.
Jste zde: Úvod > Kniha návštěv

Obec Kotvrdovice, 679 07 Kotvrdovice 198, okr. Blansko

Kniha návštěv

Návštěvní kniha je kniha nebo sešit, kam lze zapsat jakýkoliv vzkaz či připomínku týkající se místa, kde dochází k návštěvě. Více k definici na Wikipédii https://cs.wikipedia.org/…%C3%AD_kniha

K dotazům na fungování obce slouží stránka Dotazy starostovi.

Pravidla pro užívání knihy návštěv na webových stránkách obce Kotvrdovice

1) Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy, nesmí propagovat rasismus a v České republice neregistrované politické strany a hnutí, nesmí podněcovat k náboženské nesnášenlivosti.

2) Příspěvky nesmí obsahovat prokazatelné lži a pomluvy.

3) Každý příspěvek musí být podepsán celým jménem a příjmením přispívatele. V případě kolektivního příspěvku se podepíše za kolektiv minimálně jedna osoba celým jménem a příjmením.

4) Přispívatel uvede také emailovou adresu, ze které je příspěvek odeslán, nebo jiný kontakt, na kterém je možné ověřit totožnost přispívatele.

Nedodržení těchto pravidel bude mít za následek stažení příspěvku z knihy návštěv. Přispívatel (pokud bude identifikován) bude vyzván, aby svůj příspěvek opravil podle těchto pravidel. Pokud tak neučiní do 7 dnů, bude příspěvek trvale odstraněn.

Návrh na stažení nevhodného příspěvku z knihy návštěv může podat každý člen zastupitelstva obce Kotvrdovice.

O stažení příspěvku bude veden záznam obsahující původní podobu příspěvku a důvody stažení, případně trvalého odstranění příspěvku.  

V Kotvrdovicích 13. dubna 2015 Alois Kunc

Návštěvní kniha je kniha nebo sešit, kam lze zapsat jakýkoliv vzkaz či připomínku týkající se místa, kde dochází k návštěvě. Více k definici na Wikipédii https://cs.wikipedia.org/…%C3%AD_kniha

K dotazům na fungování obce slouží stránka Dotazy starostovi.

Příspěvek se zobrazí po schválení.

Napište libovolné dvojciferné číslo:

Pavla 17:39 22.11.2018 reagovat

Dobrý večer. Chci se zeptat, jestli bude letos rozsvěcování vánočního stromku. děkuji

Jindřich Kocour reaguje 08:02 23.11.2018 e-mail

Dobrý den,
zahájení adventu proběhne 1.12.2018 v 16:00 hod. před restaurací Surf.
Děkuji a těšíme se na účast.
Jindřich Kocour

Pavel 18:30 16.11.2018 reagovat

Dobrý večer. Chtěl bych se zeptat. Kdy bude masopust. Díky

Jindřich reaguje 07:26 19.11.2018 e-mail

Dobrý den, masopust bude 2.3.2019
s pozdravem Jindřich Kocour

Petra 18:52 23.9.2018 reagovat

Dobrý den. Chci se zeptat, jestli bude ve čtvrtek otevřený coop. Děkuji

Alois Kunc reaguje 07:31 24.9.2018

V této části obce bude přerušena dodávka el. energie. Předpokládám, že bude prodejna Coop zavřená.
Připomínám, že pisatel má uvádět celé jméno.
Alois Kunc

Kateřina Šebková 10:03 4.9.2018 e-mail reagovat

zdravím, bude letos možnost moštovat jablka? popř. kdy? díky

Alois Kunc reaguje 11:16 4.9.2018

Moštování začne tento pátek 7. září.
Alois Kunc

Pavel Horáček 11:01 22.7.2018 e-mail reagovat

Dobrý den. Neobjevil se u někoho v Kotvrdovicích tak rok starý černobílý kocour? Asi před týdnem se vytratil. Děti ho měly moc rády.
Děkuji za případné info.

Milan Šebek 18:45 14.5.2018 e-mail reagovat

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat co se dnes dělo s vodou v Kotvrdovicích.
Minulý rok se stávalo snad třikrát do roka, že vodovod byl zavzdušnený a voda z kohoutku tekla/netekla.
Dnes je tomu po delší době a opět voda hapruje.
Neřešil bych to, kdyby nedošlo dokonce k znečištění vody!! Museli jsme odpustit cca 5 dvoulitrových flašek, než tekla čistá voda a né zbarvená asi od rzi(doufám, že to není nic horšího).
Docela mě to štve, protože to hází trubkama a tudíž se poškozují sítka v bateriích, kdo má napojený kotel plynový, tak to může házet error a i taková blbost jako je na záchodě plovák se ničí a další věci.
Bude to někdy fungovat dobře?
děkuji za odpověď.

Alois Kunc reaguje 18:49 14.5.2018

Pracovník vodáren prováděl odkalení vodovodu.
Více informací zatím nemám.
Alois Kunc

Pavel Hloušek 09:54 3.4.2018 e-mail reagovat

Dobrý den, jistli má někdo zájem, daruji hlínu za odvoz. V případě zájmu se mi ozvěte na e-mail, pavelunited@seznam.cz

Miroslav Sedlák 19:57 23.2.2018 e-mail reagovat

Hezký den, kniha je přepnuta do módu moderování. Příspěvek se zobrazí po schválení.

Pozn. Ráno moudřejší večera.

Oldřich Šenk 18:18 23.2.2018 reagovat

Dobrý večer,
nikdy jsem tento způsob diskuze nevyužíval, ale chtěl bych reagovat na článek Radka Ševčíka. Na předešlých schůzích zastupitelstva se v souvislosti s výstavbou nové knihovny uváděla cena z úst pana starosti cca 3,5 milionů korun. Na posledním zastupitelstvu nám pan starosta oznámil cenu projektu 6 milionů korun bez DPH, což by činilo částku 7 milionů 260 tisíc korun s DPH! Na tuto sumu ihned někteří zastupitelé a nejenom opoziční!záporně reagovali. Nesetkal jsem se zatím s žádným občanem Kotvrdovic, který by stavbu nové knihovny schvaloval a to se ještě mluvilo o původní ceně (3,5 milionu korun). Na připomínky některých občanů, proč neuděláme referendum, nám bylo odpovězeno panem starostem: \„Já mám od občanů mandát\“. Nám jako zastupitelům odpověď na otázku – jak bude budova využita (zda pouze jako knihovna nebo společenská místnost, např. pro setkání seniorů a ostatních obyvatel) – není do dnešního dne zcela zodpovězená. Což je u projektu přes 7 milionů korun přinejmenším trochu zvláštní.
Oldřich Šenk, zastupitel

Alois Kunc reaguje 18:39 23.2.2018 e-mail

Dobrý den.
Dovolil bych si reagovat na některé drobnosti.
Pokud někdo uvádí částku 3,5 mil. Kč, tak to je vytrženo ze souvislosti.
Při odůvodňování záměru obce nepoužívám první pád jednotného čísla.
Využitím horního patra knihovny se bude zastupitelstvo zabývat, není to jen v pravomoci starosty ale i ostatních zastupitelů.
Já jsem se setkal se spoustou našich občanů, kteří stavbu knihovny schvalují.
Vzpomínám si, že podobná byla i situace před zahájením výstavby obecních bytů.
Alois Kunc

Radek Ševčík 14:25 22.2.2018 e-mail reagovat

Dobrý den všem spoluobčanům obce Kotvrdovice!

Je mi známo, že zastupitelstvo naší obce schválilo vybudovaní knihovny s tím, že cena knihovny byla odhadnutá pro výstavbu na částku cca 3 – 3,5 mil. Kč. (Nechť to, prosím, nikdo nebere tak, že je to přesná částka a že já ji znám. Je to jen informace od zastupitelů!) Předpokládám, že zastupitelé, kteří souhlasí s vybudováním knihovny, tak také souhlasí s touto orientační částkou. Na zastupitelstvu obce, které bylo 14. 2. t.r., byla už ale oznámená částka 6,5 mil Kč, a to je už 100 % nárůst ceny. Dokážu si představit, že pokud se bude veřejně soutěžit o dodavatelskou firmu, tak cena klesne. (O kolik to nechci spekulovat, dle mých zkušeností to může být i o cca 20 % z rozpočtové ceny.) Tím se dostávám na předpokládanou částku cca 5,2 mil. Kč. A já se ptám??? Je knihovna tak moc důležitá, aby se stavěla celá nová budova, když tady máme pěknou stávající knihovnu ???

Co se ví, má být v rámci této nové knihovny i místnost pro zájmovou činnost. To beru jako takové přilepšení vybavenosti této budovy. Za mě navrhuji a požaduji jako občan obce Kotvrdovice, aby proběhla veřejná prezentace návrhu nové budovy tak, abychom i my občané měli právo (pokud je zájem) k tomu něco říci. Jedná se přece o zařízení určené široké veřejnosti, tzn. nám všem, a neměli bychom být proto lhostejní. Není možné, aby o takové velké investici rozhodovalo jen pár vyvolených.

Dle mého názoru by zamýšlená budova měla mít následující vybavenost:

 1. Kompletní bezbariérový přístup.
 2. Sociální zařízení, jak pro potřeby knihovny, tak i pro místnost pro zájmovou činnost.
 3. Malá kuchyňka (společná pro celou budovu) pro občerstvení během různých akcí v knihovně, tak i v místnosti pro zájmovou činnost.

  Byl bych rád a uvítal bych, kdyby se i občané aktivně účastnili rozhodování, zda takový objekt v obci vůbec chtějí, a pokud ano, jak by měl být vybavený a využívaný a dle toho správně naprojektovaný a hlavně postavený firmou, která vzejde z veřejného výběrového řízení.

  Má naše poměrně malá obec stále tolik finančních prostředků, když se nyní plánuje tolik investičních projektů, např. demolice budovy č.14 (Svobodovo), nová ulice včetně IS, úprava komunikace v Chaloupkách, topení škola, rybník a další \„drobné investice \“ ????

  Kdo přesně bude využívat místnost/ti? Bude to jako jedna klubovna, nebo jen jako jedna/dvě /tři místnosti pro zájmové kroužky. Skauti, hasiči … , a kdo dál …???

  Dále, kam bude dávat náš hasičský sbor techniku, když bude nové vozidlo ? A stávající technika ( traktor, multikáry a další )taky není kam dát, technika je rozfrckaná po celé děnině .

  Tímto vás všechny, občany obce Kotvrdovice, vyzývám k veřejné diskusi a vyjádření, co si o tom všem myslíte a jaký na to máte názor. Nechť veřejné záležitosti zůstávají věcí veřejnou!

  Děkuji. Radek Ševčík.

Alois Kunc reaguje 14:31 22.2.2018 e-mail

Pan Ševčík uvádí nepřesné informace o odhadované ceně. Prvotní odhad činil 6,5 mil Kč. Částka 3 mil. Kč byla v rozpočtu obce na rok 2017 a je i na rok 2018 na zahájení stavby.
Alois Kunc

Antonín Kunc reaguje 20:54 22.2.2018 e-mail

Radku,
jsem přesvědčen o tom, že o velkých investicích v naší obci nerozhoduje jen pár vyvolených, jak se snažíš čtenáři podsunout. Dlouhodobý investiční rozvoj naší obce je bezpochyby určen zejména prioritami vzešlými z výsledků demokratických voleb do obecního zastupitelstva. Když to trochu nadnesu, o výstavbě knihovny rozhodli voliči ve volbách v roce 2014.
Věřím tomu, že zastupitelstvo obce (ve kterém jsou mj. i 3 zastupitelé kandidátky, jíž jsi byl v roce 2014 součástí), určitě rádo uvítá tvoje návrhy k podobě a vybavenosti budovy nové knihovny. Ovšem pamatuj, že tvoje úsilí může být nakonec odměněno jiným směrem, než míří tvé ambice, neboť není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.
Měj se dobře.
Tonda

Radek Ševčík reaguje 05:46 23.2.2018 e-mail

Nechápu a nerozumím tomu, proč je to k nahlédnutí pouze na OÚ a PROČ, když je to věc veřejná to není vyvěšeno na nástěnce , TO JE TO TAK TAJNÉ !!!!!!

dále já za sebe si myslím že : je blbost dělat další budovu, když v budoucnu tady má být nová zbrojnice, tak přeci postavím jednu budovu, kde bude všechno – knihovna, zbrojnice, zázemí pro techniku k údržbě obce, a místnosti pro zájmové kroužky. Jedna budova by byla levnější varianta, ale tak i pro následnou údržbu, ale hlavně by byla energeticky výhodnější než samostatné budovy roztroušené všude možně po obci . ( plyn, elektro, revize )

Máme tady pozemek ( Svobodovo, které se má bourat a bude tady místo pro takovou stavbu ) tak proč takovou budovu nepostavit tam .

Radek Ševčík

Alois Kunc reaguje 06:00 23.2.2018 e-mail

O knihovně se mluví na zastupitelstvu a píše ve zpravodaji již třetí rok. Kdo má skutečný zájem, tak si informace získal. Při projednávání záměru stavět novou zbrojnici a garáže pro obecní techniku bylo rozhodnuto, že se nebude realizovat v zastavěné části obce.
Dovolím si jednu poznámku: Snažím se na všem najít něco dobrého a tak dám na stránky obce projektovou dokumentaci a část i do vývěsky u obecního úřadu.
Alois Kunc

Radek Ševčík reaguje 07:22 23.2.2018 e-mail

Děkuji za tuto dobrou informaci , ale vývěska u OÚ je malá plocha, dejte to nástěnku na proti OÚ, tam je plocha větší a hlavně dejte tam půdorys pater, tak aspoň bude možné si prohlédnou, jak budou rozloženy místnosti v budově .

Děkuji Radek Ševčík

Další příspěvky: Předchozí 1 2 3 15 16 17 18 19 29 30 31 Následující

Kontaktní informace

Obec Kotvrdovice
679 07 Kotvrdovice 198
okr. Blansko

Tel, fax: 516 442 237
info@kotvrdovice.cz

IČ: 00637327

Úřední hodiny
Pondělí 14:30 - 17:00 (starosta) tel. 607 180 634                                                                                             9:00 - 12:00 (místostarosta)

Úterý 8:00 - 11:00

Středa 15:00 - 17:00

Z fotogalerie
Náhled fotografie

Fotografie z galerie: Obec Kotvrdovice - park

virtualni-prochazka

Hlášení rozhlasu

25. 3. 2019

Hlášení dne 25.března

Zápis do 1. ročníku ZŠ - 2. 4. 2019 od 12:15 hod

Přednáška o Titanicu - 26. 3. od 17:30 hod v Orlovně

Sběr železného odpadu - 30. 3. 2019

Drůbežárna Prace -26. 3. od 10:30 hod

Vypsat všechna hlášení »

Společenská rubrika
Aktualizace na webu
16. 4.

Vloženo nové usnesení Usnesení ze zasedání ZO 8. 4. 2019.

16. 4.

Vložen nový dokument na Úřední desku: Záměr obce.

pasek-detska-skupina

pasek-zs-ms

pasek-knihovna

pasek-spoz

pasek-klub-ceskych-turistu

pasek-letiste

pasek-sdh-hasici

pasek-divadlo-srdcem

pasek-futsal

pasek-fc-rakovec-kotvrdovice

pasek-fotbalistky

pasek-cestujeme

czechpoint