Přeskočit navigaci.
Jste zde: Úvod > Zastupitelstvo obce

Obec Kotvrdovice, 679 07 Kotvrdovice 198, okr. Blansko

Zastupitelstvo obce

Starosta obce:

Ing. Kunc Alois             starosta@kotvrdovice.cz

Místostarosta obce:

Pernica Zdeněk            autoskola@autoskola-pernica.cz

Členové:

Alexová Marie              jaralexa@seznam.cz

Ing. Keprt Jaroslav       jaroslav.keprt@tiscali.cz

Kovář Martin                kovarmat@seznam.cz

Ing. Nesrsta Karel        nesrsta@tauro.cz

Odehnalová Lenka      odehnalova@kotvrdovice.cz

Straka Lubomír            straka@alweco-sro.cz

Šenk Jiří                      autovrakovistesenk@centrum.cz

Šenk Oldřich                osenk@seznam.cz

Ing. Tesařová Marta     martates@seznam.cz

Zouhar Jiří                    jszouhar@seznam.cz

Pernica Tomáš               pernica@jezat.cz 

    

 

Orgány zastupitelstva obce:

 

Kontrolní výbor

Předseda:  Straka Lubomír

Členové:    Šenk Oldřich, Zouhar Jiří

 

Finanční výbor

Předseda:   Ing. Nesrsta Karel

Členové:     Ing. Keprt Jaroslav, Alexová Marie, Pernica Tomáš, Šenk Jiří

 

Hlášení rozhlasu

19. 2. 2018

Hlášení dne 19. února

MUDr. Procházka 22.-23.2.2018 neordinuje.

Přejezd Krajem pod Kojálem 24.2.2018 od 8:00 hodin.

Halový turnaj v kopané 24.2.2018 od 9:00 hod. juniorky, 25.2.2018 od 7:45 hod. ženy.

Vypsat všechna hlášení »

Kalendář akcí
Společenská rubrika
Aktualizace na webu
23. 2.

Nový záznam v Novinkách: informace ke knize návštěv

23. 2.

Nový záznam v Novinkách: Dovolená - zubní oddělení Jedovnice

pasek-detska-skupina

pasek-zs-ms

pasek-knihovna

pasek-spoz

pasek-klub-ceskych-turistu

pasek-letiste

pasek-sdh-hasici

pasek-divadlo-srdcem

pasek-futsal

pasek-fc-rakovec-kotvrdovice

pasek-fotbalistky

czechpoint